Archiwa

Jesteśmy

Tworzymy, pomagamy, wymyślamy, kreujemy, drukujemy, produkujemy, składamy poszczególne elementy w całość i doradzamy wykorzystując swój potencjał.

Kreacja Graficzna

Eleganckie i przyciągające materiały reklamowe są siłą każdej marki. Wiemy, jak tworzyć atrakcyjne projekty, które zachwycają klientów.

Kreacja Graficzna

Eleganckie i przyciągające materiały reklamowe są siłą każdej marki. Wiemy, jak tworzyć atrakcyjne projekty, które zachwycają klientów.

Drukarnia

Nasza Drukarnia charakteryzuje się wysoką jakością i dokładnością wykończenia. Dzięki temu gotowe materiały robią ogromne wrażenie na Twoich klientach.

Strony www

Strona internetowa to podstawa nowoczesnego marketingu. Przygotujemy dla Ciebie przyjazną i szybką stronę www.

Producent reklam

Zaplecze technologiczne jak i wykwalifikowany personel naszej firmy zapewnią Państwu produkty w ekspresowym terminie i w najwyższej jakości.

Gadżety reklamowe

Szeroka gama produktów i zróżnicowane metody znakowania pozwalają nam w pełni zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta.

Nasze Realizacje

Electric Systems WWW

Strony www - linki
 0

ONE LOVE ATELIER SUKNIE WIECZOROWE

Gadżety / Kreacja / Multimedia / Poligrafia / Strony www
 1

Mako WWW

Strony www - linki
 0

MPT WWW

Strony www - linki
 0

Mawid WWW

Strony www - linki
 0

Davemar WWW

Strony www - linki
 0

Moc Programowania WWW

Strony www - linki
 0

Świat Robotyki WWW

Strony www - linki
 0

Podobają Ci się nasze prace? Zobacz wszystkie w portfolio MCDESIGN.

OUTSOURCING USŁUG GRAFICZNYCH

POTRZEBUJESZ GRAFIKA? SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG!

Dowiedz się więcej o outsourcingu

Co Robimy?

 • Zakres prac
 • Proces twórczy
 • Umiejętności

Reklama zewnętrzna

To reklama miejska, masowa, dla mobilnych i pieszych. Trafia w oko każdego, zapada w pamięć i oddziałuje podświadomie na klienta.

Reklama wewnętrzna

To forma reklamy wizualnej, do której możemy zaliczyć tabliczki, roll?upy, stół w kształcie wielkiej śruby czy ścienna tapeta. Mało tekstu, dużo znaków!

Poligrafia

Drukarnia – Kalendarze, ulotki, karty, katalogi czy teczki to tylko niektóre wydruki, które Drukarnia MCDESIGN może dla Ciebie przygotować.

Multimedia

Reklama multimedialna może zostać wykorzystana w Internecie, czy na telebimach. To przede wszystkim strony www, ale również kampanie, filmy i spoty.

Wydruki wielkoformatowe

Posiadamy rozbudowany park maszynowy, który umożliwia nam produkcje reklam w różnej technologii i różnych, nawet niestandardowych, wymiarach.

Gadżety reklamowe

Gadżety to świetny sposób, by zostać na dłużej w pamięci klienta. Wybór gadżetów reklamowych oferowanych przez MCDESIGN Agencja Reklamowa jest ogromny.

 • Burza mózgów

  Myślimy, przetwarzamy, przygotowujemy, kreujemy – rozważamy wszystkie opcje i pomysły, by dostarczyć dokładnie to, czego potrzebujesz.

 • Projektowanie

  Tworzymy szczegółowy plan i rozpoczynamy projektowanie. To najbardziej kreatywna i najważniejsza część procesu tworzenia.

 • Rozwijanie

  Przygotowane propozycje przechodzą przez szczegółową analizę. Na tym etapie słuchamy również Ciebie – Twoich uwag i propozycji.

 • Wdrożenie

  Gdy wszystkie działania są zakończone, przekazujemy Ci gotowe projekty i wprowadzamy wybrane rozwiązania w świat: rzeczywisty lub internetowy.

Jesteśmy profesjonalistami!

Atrakcyjne projekty graficzne

Dbamy o to, by projekty, które przygotowujemy dla naszych klientów były indywidualne i dostosowane do trendów panujących na rynku. Nasze prace tworzymy mając na uwadze charakter Państwa działalności oraz informacje dotyczące odbiorców. Dzięki temu nasze projekty są nie tylko eleganckie, ale również użyteczne.

Obsługa klienta

Dbamy o to, by nasi klienci byli zadowoleni. Dlatego uważnie słuchamy tego, co chcą Państwo osiągnąć i jakie cele przyświecają zlecanym zadaniom. Chcemy, by proces twórczy był dla Państwa komfortowy i sprawny. Dzięki temu wiemy, że dobrze wykonujemy nasze zadania.

Zaplecze techniczne

W skład naszego parku maszynowego wchodzą m.in. plotery marki ROLAND do druku solventowego, ploter pozwalający na wydruki w technologii UV na materiałach rolowanych o szerokości do 5 metrów. Druk cyfrowy uzupełnia Model Ricoh Pro™C7100X system drukujący CMYK, oferujący druk przezroczystym i białym tonerem. Drukarnia Mielec MCDESIGN dysponuje także technologią do druku UV na sztywnych, płaskich materiałach, tj. PCV, szkło, MDF itp.

Profesjonalne doradztwo

Dzięki doświadczeniu i znajomości rynku jesteśmy w stanie zaproponować Państwu rozwiązania idealne dla Państwa marki i branży. Dlatego w razie braku pomysłów na skuteczną reklamę prosimy o kontakt.

Nasze zalety

Chcemy być najlepsi i spełniać oczekiwania naszych klientów. Dlatego stawiamy na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności. Wiemy, jak szybko rozwija się internet i branża reklamowa. To sprawia, że każdego dnia dajemy z siebie 100% wysiłku.

Kreacja graficzna95%
Kompleksowa obsługa klienta100%
Jakość obsługi100%
0Kubki kawy tygodniowo
0Pomysłów na sekundę
0Rąk gotowych do pracy

Zadowolenie klienta TO NASZA SATYSFAKCJA

– to motto, którym kieruje się Agencja Reklamowa MCDESIGN Mielec. To miejsce, stworzone na bazie zdobytej wiedzy, doświadczenia i pasji przez ludzi o ogromnym potencjale i chęci dzielenia się swoimi umiejętnościami.

Dowiedz się więcej

Nasi klienci MÓWIĄ O NAS CIEPŁO

Cieszymy się, że nasi klienci polecają nas i mówią o nas pozytywnie. Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych dotychczasowych partnerów i ich referencjami.

Zobacz więcej

Powiedzieli o MCDESIGN:

Z przyjemnością wystawiamy referencje agencji reklamowej MCDESIGN Mariusz Chmielowiec. Firma MCDESIGN Mariusz Chmielowiec jest naszym stałym dostawcą artykułów reklamowych. Zlecenia realizowane są szybko, sprawnie i profesjonalnie. Efekt pracy, spełnia nasze wszystkie wymagania, które zostały uwzględnione w specyfikacji technicznej. Terminowość i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków wynikających ze zlecenia, to tylko część zalet z szerokiego asortymentu usług, które nasza Spółka otrzymała w trakcie naszej współpracy z agencją reklamową MCDESIGN.

Violetta Augustyniak-Michalak
Violetta Augustyniak-Michalak, Dział Marketingu PGiNG

Niniejszym oświadczamy, że współpraca TAURON Sprzedaż sp. z o.o. z firmą MCDESIGN Mariusz Chmielowiec obejmująca całościową realizację materiałów reklamowych przebiega bez zastrzeżeń. Realizacja i wykonanie artykułów reklamowych dla TAURON Sprzedaż cechują się rzetelnością i terminowością – zgodnie z zapisami zawartymi w zamówieniach. Oceniając pozytywnie współpracę oraz poziom wykonawczy dostaw materiałów reklamowych, udzielamy firmie MCDESIGN referencji. Polecamy firmę MCDESIGN jako sprawdzonego i solidnego partnera.

Remigiusz Nowakowski
Remigiusz Nowakowski, Prezes Zarządu, Tauron Polska Energia

Mamy przyjemność polecić Agencję Reklamową MCDESIGN Mariusz Chmielowiec jako rzetelnego wykonawcę naszych zleceń na wykonanie reklam (m.in. tablic reklamowych, banerów, wydruków wielkoformatowych wraz z montażem, itp.). Świadczone przez Agencję Reklamową MCDESIGN usługi zarówno pod kątem jakości wykonania jak i terminowości cechuje fachowość z uwzględnieniem najnowszych trendów dostępnych na rynku usług z tej branży. Agencja Reklamowa MCDESIGN dała się poznać jako zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem w obszarze usług reklamowych.

Jerzy Papierz
Jerzy Papierz, Merkury Market

Chciałbym Panu serdecznie podziękować za dotychczasową wpółpracę, a przedewszystkim za Pana elastyczność, niezawodność i otwartość na wszelkie trudne wyzwania, które stawialiśmy przed Panem. Jestem bardzo usatysfakcjonowany, że mogę liczyć na tak solidnego dostawcę, który za każdym razem służy profesjonalną pomocą i świadczy usługi z najwyższej półki. Projekty, które Pan dla nas dotychczas zrealizował to produkty o wysokiej jakości wykonania, które za każdym razem były dostarczane na czas. Mam nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie układać się owocnie tak jak dotychczas.

Maciej Jaskot
Maciej Jaskot, PZL Mielec